Dla wygody odwiedzających korzystamy z niewielkich plików zwanych cookie zapisywanych przez przeglądarkę. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki. OK, schowaj
AKTUALNOŚCI    JUDO    SHINKENDO    TRENERZY    GALERIA    KALENDARZ    O KLUBIE    KONTAKT   
Judo - nasze zawody
ENCYKLOPEDIA JUDO 
Treningi
Co to jest judo?
Zasady
Zawody
Kadra
Słowniczek

    Od roku 2019 nasz klub bierze czynny udział w zawodach. Staramy się, aby nasi zawodnicy zapoznali się z atmosferą panującą na takich imprezach oraz oswoili się z rywalizacją z nieznanymi sobie przeciwnikami. W menu po prawej stronie można zapoznać się z informacjami na temat naszego udziału w poszczególnych turniejach, poniżej umiezczamy informację o ostatnim wydarzeniu.Nazwa turnieju:VI tura Śląskiej Ligi Judo
Miejscowość:Koszęcin
Data:25.11.2023

    Ostatnia przed zimową przerwą tura Śląskiej Ligi Judo odbyła się w Koszęcinie. Termin zbiegł się z Mistrzostwami Polski, co spowodowało obniżoną frekwencję w starszych rocznikach. Jednakże nasza ekipa niezawodnie pojawiła się na turnieju.
W najmłodszej kategorii wiekowej nasz klub znów reprezentowali Malwina i Ksawery. Tym razem udało nam się o wiele lepiej przygotować do toru przeszkód, co przyniosło bardzo dobre rezultaty w wynikach czasowych. Walki sumo natomiast przetasowały nieco zawodników. Ksawery musiał uznać wyższość trzech przeciwników, co mogło być wynikiem błędnej motywacji przez trenera. W następnym roku planujemy popracować nad sposobami motywacji.
Popisowy występ zaliczyła natomiast Malwina. Była niepokonana zarówno w torze przeszkód (osiągnęła najlepszy czas) jak i w walkach sumo (zwyciężyła z każdą przeciwniczką). Poprzeczka została wysoko zawieszona.
W starszej grupie wiekowej startowała Kasia, która stoczyła dwa pojedynki.

Ostatecznie nasi zawodnicy uplasowali się na następujących lokatach:
Malwina Żebrowska I miejsce
Kasia Broź II miejsce
Ksawery Matuszczyk III miejsce

Gratulujemy!


    Turnieje PZJudo
    Śląska Liga Judo
    Turnieje okazjonalne
    Shiai
Standardy Ochrony Małoletnich Partner: Zwrot 150zł za zakup ubezpieczenia OC/AC ______
3345 (294242)
© by SoftArt Hobby 2019-2024